קירור תעשייתי

קירור תעשייתי לעסקים

קירור תעשייתי

הקפדה על קירור מיטבי של מתחמי קירור תעשייתיים הו מחייבת מקצועיות רבה ביותר מאחר שהאחריות על תפעולו היא אחריות על טריותה של סחורה העשויה להיעמד בשווי כספי רב.

תחזוקה של בתי קירור כאלה נדרשת ברמה הגבוהה ביותר.

לשינויים קטנים בטמפרטורת הקירור, העלולים להיגרם בשל תחזוקה לקויה, עלולה להיות השפעה על טיב הסחורה.

העדר קירורה בטמפרטורה הנדרשת עלול לגרום לפגיעה באיכות הסחורה ובמקרים קיצוניים להשלכתה למכולת האשפה הקרובה.

מקרר תעשייתי הוא חלק בלתי נפרד מהתהליכים התעשייתיים. הוא נדרש במפעלי מזון, בבתי חולים, במעבדות, במתחמי אחסון לוגיסטיים של יצואנים ויבואנים ועוד.

על פי רוב מדובר במתחמי אחסון עצומים, שבהם מאוחסנת סחורה רבה.

בשל חשיבות הסחורה והשווי הכספי הגבוה שלה מקררים המשמשים לקירור תעשייתי לעסקים נדרשים לעמוד בקריטריונים מחייבים ומחמירים ביותר, לכן המפרט הטכני שלהם כולל התייחסות על פרמטרים אלה: מספר הדלתות, מהירות הקירור, התפוקה (ההספק) שלו, עומק המתחם, רוחבו וגובהו; צריכת החשמל שלו. כל אלה הם תנאים הכרחיים לבחירה במקרר אבל אין בהם די.קירור תעשייתי

מה עוד חשוב לבדוק כשמדובר על קירור תעשייתי?

על מנת לתת מענה מיטבי לצרכים של מי שמזמינים חדרי קירור תעשייתיים חשוב לאפיין ולהגדיר במדויק את הצרכים.

חשוב לבדוק מה סוג הסחורה המחייב קירורה בטמפרטורה מדויקת, את התנאים הסביבתיים השונים, נגישות קלה אל מתחם הקירור, אפשרות לסדר בו את הסחורה באופן שיקל על פריקתה וסידורה בו כמו גם של הוצאתה ממנו והעמסתה לצורך שינועה למקומות שונים.

חשוב לוודא כי ניתן לשמור במתחם הקירור על תנאים היגייניים ללא פשרות. חשוב להתקין מקרר שיש בו קשר בין גודלו, צריכת החשמל וההספק שלו.

חשוב להתקין מתחם קירור שיש בו מדפים מתכוננים, עם דלת זכוכית שקופה שניתן יהיה לעקוב מבעדה על מצב הסחורה. כמו כן חשוב לוודא כי לא ידלפו חומרים מסוכנים כגון גז.

השקעה בציוד הטוב ביותר לצורך קירור תעשייתי היא חלק בלתי נפרד מהוצאה הנדרשת לצורך אפשרות קירור בתנאים מיטביים לאורך זמן.

לכן מומלץ לקנות ממקור שיכול לתת לכם אחריות לאורך זמן על המקרר התעשייתי.

לאיכות המקרר יש קשר ישיר עם איכות ובטיחות המהוות תנאים הכרחיים בכל מקום שבו מייצרים ומציעים סחורה.

אם אתם נדרשים לשימוש תכוף, קל וחומר שוטף, במתחם הקירור חשוב שהוא יהיה נגיש ונוח וישרת אתכם באופן שיאפשר לכם לשרת את הלקוחות שלכם במהירות וביעילות מתוך ידיעה כי אתם מספקים להם סחורה שנשמרת התנאים ההכרחיים לשמירה מיטבית עליה.

קראו גם על מקפיאים תעשייתיים