מקרר חלבייה

מגוון המוצרים שלנו

מעל 30 שנות ניסיון

הזמנת מקרר חלביה בקירור דן חיסכון גדול בצריכת החשמל של המקרר מקרר החלביה מגיע עם מדפים מתכווננים, ניצול מקום מקסימלי גם בתוך המקרר
וילון לסגירת לילה כך שהקור נשמר בתוך המקרר ואינו גורם לבזבוז בצריכת החשמל
קיימים מגוון רחב של
גדלים וסוגים שונים של מקרר חלביה אנחנו נדאג להתאים לעסק שלך את המקרר המתאים
אחריות מקיפה על כל מוצרינו , שירות טכני בפריסה ארצית 24/7

אנשים אשר מתחזקים מרכולים, מכולות ומעדניות, בדרך כלל עוסקים בניסיונות תמידיים לשמור על טמפרטורה נכונה ורמת לחות רצויה עבור מוצרים חלביים שונים. בעזרת מערכות הקירור הנכונות שאפשר להציב בעסק עוד היום, תוכלו להסיר את ההתעסקויות הללו מסדר היום שלכם.

חלבייה, היא בעצם מקרר מעוצב ואיכותי, בו ניתן להציג מוצרים למכירה בצורה אסתטית, מזמינה ומושכת. החלבייה מתוכננת בצורה מודולארית, וכך ניתן לבחור את הגודל הרצוי של מערכת הקירור שלנו ואם צריך, להרחיב את המקרר לפי הדרישה. אחד היתרונות הבולטים בשימוש בחלביות, טמון במערכת המחשוב הפנימית של המקרר, והיא מאפשרת שליטה מלאה בטמפרטורה שאנחנו מעוניינים לקבע. אפשרות זאת מתאפשרת בעקבות טכנולוגיה שיוצרת זרימת אוויר שווה וקבועה, כזו אשר ממצבת את הטמפרטורה במקום קבוע וייעודי שאותו אנו קובעים, כמובן. בחברת "קירור דן", תוכלו להתרשם מסוגי חלביות בגדלים שונים, ממיטב המקררים המסחריים והמקפיאים התעשייתיים, ולהזמין מתקני חלביות מותאמים בהזמנה אישית ועל פי דרישת הלקוח.

כעת, לאחר שדאגנו לוודא את כל הפרטים הקטנים והגדולים גם יחד, נותר רק לבחור את החלבייה שאתם . מעוניינים להציב אצלכם בעסק, להפוך את המוצרים לנגישים ומושכים עבור הלקוח, וכמובן גם להקפיד תמיד על תאורה חזקה ויציבה, כזו אשר תואיל למגנט את הלקוחות למוצרינו ולסייע במכירות. נוסף על כך, כדאי תמיד גם לוודא את יעילות מנוע הקירור ומנגנון ויסות הלחות, כך נשמור על המוצרים באיכות אופטימלית ומזמינה רכישה.

כמובן שיש לבחור בחלבייה המותאמת לחלל בית העסק ולמגוון המוצרים שאותם ברצוננו להציג ללקוחותינו. בכדי להימנע מתחושת צפיפות ודחיסות בתוך המקרר ובבית העסק, תוכלו תמיד להתייעץ עם צוות המומחים שלנו ולקבל מושג לגבי גדלי החלביות המוצעות לרכישה.  

כדאי לזכור: מקרר איכותי אינו מבזבז כמויות גדולות של אנרגיה וחשמל!

ב"קירור דן" תמצאו את המוצרים בעלי תצרוכת החשמל האידיאלית עבורכם, שתאפשר לכם להימנע מחשבונות חשמל גבוהים וניפוח חשבונות תשלום שונים, שלפעמים גם כוללים מוצרים חלביים שמתקלקלים בעקבות קירור לא מקצועי.

קטגוריות נוספות