מקררים תעשייתים

היות ולסוגי המקפיאים השונים ישנן מטרות מגוונות, כדאי לשים לב שחלקם מיועדים לאחסון מזון, חלקם מאפשרים גישת לקוחות אל המזון באמצעות דלתות הזזה וחלקם סגורים באופן הרמטי.

סוג הצורך של מקפיא תעשייתי או מקרר תעשייתי, משתנה בהתאם לאופיו של בית העסק ולצרכיו, אך במקרים מסוימים ובחלק מבתי העסק, קיים הכרח להציב גם מקרר מעדנייה, גם מקרר חלבייה וגם ומקפיאים מסוגים שונים.

מקפיאים תעשייתים מאפשרים לנו שיטות הקפאה שונות ואופני סגירה ונעילה מגוונים.

נוסף על כך, קיימים מקפיאים אשר מיועדים ללקוחות וישנם מקפיאים שמיועדים עבור עובדים, וגם תמיד כדאי להתחשב במיקום המיועד עבור המקפיא שאנחנו מעוניינים להציב, בסוגי המוצרים שאנחנו מבקשים לאחסן בהקפאה, בכמות המוצרים וכדומה.

למקררים מסחריים וגם מקפיאים מסחריים, יש תפקיד מאוד קריטי בהבטחת איכות ובטיחות מוצרי המזון של העסק שלך. 

מקררים תעשייתים לשתייה ותצוגה, נועדו בכדי שאנחנו נוכל למצב את המוצרים שלנו בטווח הישג יד עבור הלקוחות שלנו, וכמובן גם לשמור על וויזואליות ואסתטיות ברמותיהן הגבוהות ביותר. מקררים אלה מוצעים במגוון דגמים ועם מאפיינים שונים, המותאמים לצרכי בית העסק; קירור שתייה, מעדני חלב, סלטים, בצקים, גבינות, נקניקים ועוד. בדרך כלל, ניתן למצוא אותם בעיקר בחנויות מכולת, ברשתות שיווק מזון ובקיוסקים.

מקררים תעשייתים אלו מאופיינים בטכנולוגיית טמפרטורה אחידה, השומרת על טעמם ואיכותם של המשקאות או המוצרים השונים, כאשר לכל מקרר מאפיינים שונים – דלת אחת, שתי דלתות, דלת הזזה, אחסון עומד או שוכב ועוד. כמובן שמאפיינים אלו מותאמים לצרכים ולדרישות של הלקוח, אך גם בהתאם למגבלות השונות שעשויות לצוץ בעת דרישה למקפיא מסוג כזה או אחר.

רוב בתי העסק המוכרים מזון לשוק הפרטי, יעדיפו להשתמש במקרר תעשייתי, מקרר תצוגה. זאת משום שהוא מסייע במכירות, בנוסף על תפקידו כשומר על מוצרי המזון בתנאים הרצויים. לכן מקררים אלו מעוצבים בצורה מושכת ודקורטיבית יותר מאשר מקררים תעשייתיים, ונפוצים בין השאר גם בקונדיטוריות ובתי קפה שזקוקים להשמת דגש על הנושא הוויזואלי והאסתטי.

קטגוריות נוספות