מקרר חלבייה תעשייתי – כל מה שכדאי לדעת

כל מה שכדאי לדעת על מקרר חלבייה תעשייתי

 מקררי חלבייה תעשייתיים משמשים להנגשה והצגה של מוצרי חלב, בשר, ירקות ומאכלים הדורשים קירור ללקוחות, תוך שימוש במדפים רחבים ותצוגה ברורה ומזמינה.

מקררי חלבייה תעשייתיים מגיעים במגוון של מידות, גדלים וסוגים, המאפשרים לחנות/מעדנייה להתאים את גודל המקרר להעדפותיהם ולגודל החנות.

ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני רכישה של מקרר חלבייה לעסק שלכם.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני קניית מקרר חלביה תעשייתי?

בקניית מקרר חלבייה לעסק שלכם, חשוב קודם כל להבחין בין מספר סוגי מקררים, לפי גודל ושטח החנות והאזור בו יוצב המקרר.

ישנם מקררי חלבייה הנמצאים בצמוד לקיר ולכן רק צד אחד שלהם יהיה ׳צד תצוגה׳, ויש מקררי חלבייה מסוג ״אי״ שלרוב נמצא באמצע החנות ומאפשר ללקוחות לגשת למוצרים ממספר כיוונים מסביב למקרר.

ישנן גם צורות תצורה מגוונות, מעבר לתצוגת המוצרים הקלאסית, לדוגמה תצורה מעגלית ואובאלית.

ישנם כמובן גם מקררי חלבייה עם דלתות זכוכית, המאפשרות הצגה של המוצרים לצד שמירה על אנרגיה וטמפרטורה.

מלבד הגודל והצורה, חשוב לקחת בחשבון את נושא החסכון באנרגיה וחשמל, שכן מקררים מסוגים חדשניים ויעילים מסוגלים לחסוך עשרות אחוזים בצריכת ובחשבון החשמל החודשי של העסק.

אחריות ואמינות

כשמדובר במקררים תעשייתיים, בדבר אחד אסור בשום אופן להתפשר – איכות המקרר. מקרר איכותי מחברה אמינה יספק ״שקט תעשייתי״ מכל הבחינות, וזו המטרה, גם כי העסק לא יכול להרשות לעצמו להיתקע בלי מקרר חלביה, וגם כי תיקוני מקררי חלבייה הוא עסק יקר.

לכן כדאי לכם כבעלי עסק להשקיע במקרר איכותי לצד אחריות נרחבת וארוכה ככל האפשר.

חשוב גם שלא להתפשר, ולרכוש מקררים תעשייתיים אך ורק מחברה רצינית, התמתחה בקירור תעשייתי בכלל וקירור חלבייה בפרט.

חברה מוכרת ואיכותית בתחום, תוכל לספק לכם את המקררים האמינים, השקטים והאיכותיים ביותר, ואף לספק לכם אחריות איכותית לטווח ארוך.

מומלץ לבחור חברה עם ניסיון רב בתחום המסחרי-תעשייתי, ורשימת לקוחות גדולה שכוללת גם רשתות שיווק גדולות, מה שיכול להעיד על היכולת לספק פתרונות קירור לגופים גדולים המצריכים קירור איכותי עם מינימום תקלות לאורך זמן.

עוד יכול לעניין אתכם: