אודות

אודות חברת קירור דן

חברת קירור דן, הינה חברה מובילה בתחומה של ייבוא מקררים מסחריים, ייבוא מקפיאים תעשייתיים ושיווקם לקהל היעד הרחב, אשר כולל הן לקוחות קטנים והן עסקים וחברות גדולות ומשמעותיות ביותר בשווקים השונים של התעשיות בארץ.

מנכ"ל החברה, דן בוקובזה, בעל ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים והובלתם ללא דופי, ממקד רבות את עשייתו בנושא של ניהול המכירות ברחבי הארץ, והשירות הארצי שכולל גם קשר ישיר עם לקוחות עסקיים ופרטיים רבים, התעדכנות שוטפת בטיב השירות הניתן על ידי החברה וכדומה.

קירור דן מחויבת למצוינות בכל תחום ומאמינה כי שירות מנצח ואיכות ללא פשרות, זה שם המשחק. היות ודגל החברה נושא בגאווה את השאיפה למצוינות תמידית ושירות ללא דופי אל מול לקוחותיה השונים, בוחרת קירור דן, בכל יום מחדש, למטב את פעילותה העסקית באופן מושלם ועל הצד הטוב ביותר, תוך שהיא שמה לעצמה את המטרה להפגין את המקצועיות הגבוהה ביותר בשוק.

תהליכי העבודה של חברת קירור דן הינם תהליכים שקופים וברורים, כאלו אשר מספקים השקיפות המלאה אל מול הלקוח למען הקפדה על יושרה, הגינות ושירות לא פחות מהטוב ביותר. 

באתרנו, ניתן להתרשם ממגוון המוצרים הרחב שחברת קירור דן, כי איכותם הגבוהה ועיצובם החדשני של מוצרינו עומדים בקנה אחד עם הדרישות שלכם מנושא הקירור וההקפאה התעשייתית בעסק.

במידה ותזדקקו להסתייע בייעוץ נקודתי ו\או מקיף לגבי נושאים שונים של קירור וקירור תעשייתי, תוכלו להיעזר בצוות המומחים של חברת קירור דן אשר ממוקמים בסניפי החברה.

ניתן לקבל את הייעוץ באופן אישי מאותם מומחים שבקיאים ברזי המערכות השונות של מערכות הקירור, והם יידעו למטב את החלטתכם בצורה האידיאלית ביותר, ולבצע התאמה מוצלחת ביניכם לבין הצרכים שלכם מהקירור ומהמקרר שאתם שוקלים לרכוש.

מיותר לציין כי התייעצות עם מומחה קירור דן, היא ללא הגבלת זמן כזו או אחרת, כך שתוכלו להרגיש חופשיים להתלבט בכל אשר זקוק לחשיבה בשנית. 

היחס האדיב והמקצועי שלו תזכו בקירור דן, ימשיך גם לאחר רכישה של אחד ממוצרינו, הניתנים להתקנה על ידי אנשי צוות מומחים ועתירי ניסיון בהתקנות של מקררים, מקפיאים תעשייתיים ומערכות קירור שונות בגדלים שונים.

אנשינו יעמדו לשירותכם בכל עת, וישמחו לספק עבורכם מענה באשר לכל סוגייה הקשורה בהתקנות, הובלות, ייעוץ וייעוד של סוגי מקררים לסוגי העסקים שלכם וכו'. 

חברת קירור דן, תמיד עם היד על הדופק באשר למתרחש בתעשיית הקירור, מקפידה להתעדכן באמצעים טכנולוגיים פורצי דרך ועושה את מירב המאמצים לשמור על חדשנות, יוקרה ומקצועיות שלא מתפשרת ולו על הפרט הכי קטן.

בדרך זו, חברת קירור דן מאמינה כי תמשיך להוביל בתחומה ולספק שירות מוצלח למאות ואלפי לקוחות, בתחום זה של  קירור תעשייתי בישראל.

לא מוצאים את המוצר המתאים לכם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Background Heading

מגוון המוצרים שלנו

מעל 30 שנות ניסיון

עקבו אחרינו גם ברשתות החברתיות